הודעה נשלחה בהצלחה :-)
לבירורים נוספים
נשמח לראותכם
בין מטיילינו

שייט נהרות מפנק הולנד ובלגיה בפריחת הצבעוני

תאריכים: 25/03/2022 - 03/04/2022
הדרכה: עדו גלבוע
מחיר: 2,950 €
עוד -621 ימים
מספר מטיילים מקסימלי 28
זוגי בלבד
הרשמה מוקדמת
הדפסה
הרשמה מוקדמת
חופשה אמיתית ומהנה מאין כמוה! שייט נהרות בספינת נהר מפוארת של חברת הקרוזים האמריקאית היוקרתית Avalon חברת שייט ייחודית בה המיטה פונה לקיר זכוכית מלא – חווית שייט מיוחדת במינה! נוף עוצר נשימה נשקף ממרפסת הסוויטה שלכם, צוות מקצועי דואג לצרכיכם ולארוחות נפלאות מסביב לשעון, מדריכים מקומיים עורכים לכם היכרות אישית עם ערים היסטוריות, עיירות ציוריות, אתרים חשובים, שווקים מרתקים ונופים מהיפים בעולם! הכל כלול בדיוק כמו שאתם אוהבים.

 

קרוז נפלא זה יפגיש אתכם עם הולנד ובלגיה הציוריות באביב. תתענגו על יופי הפריחה הצבעונית של גני קוקנהוף המפורסמים, עם פארק פרחי הפקעות הגדול בעולם.

תלמדו על מערכת הסכרים המורכבת של הולנד במפעלי הדלתא המרתקים. גלו את קתדרלת באוו הקדוש של ימי הביניים, על אוצרותיה אשר כוללים את תמונת המזבח החשובה ביותר באמנות

הפלמית,  שנוצרה על ידי האחים ואן אייק בשנת 1432 . תחקרו את אנטוורפן ותבקרו  בווילמסטאד ,(Willemstad) עיירה היסטורית שביצוריה השתמרו היטב ומעל המרינה שלה מתנשאת טחנת הרוח. תסיימו את החופשה בשיט תעלות באמסטרדם.

הקרוז כולל:

 8 ימים, 7 לילות, של קרוז דה-לוקס בחדר מפואר ומפנק על ספינת הנהר.

 

מסלול הקרוז -


יום 1 - אמסטרדם - יציאה לקרוז, קבלת פנים חגיגית »

ברוכים הבאים לאמסטרדם, בירתה המתוחכמת והמודרנית של הולנד. לאמסטרדם היסטוריה עשירה ומרתקת בת 700 שנים ואווירה ייחודית הנובעת מהארכיטקטורה האלגנטית והקלאסית שלה, מבתי הקפה ומהמסעדות בעיר. אם טיסתכם תגיע מוקדם, תוכלו לבקר במוזיאון ואן גוך או לצאת לטיול אפשרי .Zaanse Schans

 הקרובה. בשעות אחר הצהריים תעלו על ספינת הנהר ותפגשו את הצוות בקבלת פנים חגיגית. לפני ארוחת הערב, הספינה תעזוב את אמסטרדם ותתקדם לכיוון רוטרדם.

(ארוחת ערב)

   Rotterdam -Gouda יום 2: טיול לגני קוקנהוף »

בבוקר תפליגו דרך נמל רוטרדם, עליו נאמר שהוא הנמל העמוס ביותר בעולם. רוטרדם הוקמה מחדש במראה היי-טקי ומודרני. לאחר שנהרסה בהפצצות הגרמנים במלחמת העולם השנייה. אחר הצהריים תוכלו לבחור להצטרף לטיול מודרך לגאודה, המפורסמת בגבינה שקרויה על שמה. זוהי עיר הולנדית טיפוסית  עם בתים עתיקים ותעלות יפהפיות. או לבחור בטיול אל גני קוקנהוף

 -280 דונם של פארק ובו אגמים, גני פסלים, חממות, וטחנת רוח. בכל שנה שותלים כאן 7 מיליון פקעות פרחים, ולכם יש את ההזדמנות לחזות בתצוגת הצבעים מרהיבה זו של צבעוניים, סחלבים, ורדים ועוד. אם אתם חובבי גנים מושבעים, תוכלו לבחור ולהישאר בקוקנהוף לארוחת צהריים עצמאית ולאחר מכן לחזור ולפגוש את ספינה. (ארוחת בוקר, צהריים וערב).

יום 3 : אנטוורפן, בלגיה »

אנטוורפן הינה העיר השנייה בגודלה בבלגיה ואחת מערי הנמל העתיקות החשובות בעולם. היא משלבת חדש עם ישן ומציעה אטרקציות ואווירה אירופאית אופיינית – אנשים חברותיים, ארכיטקטורה נהדרת, חנויות אופנתיות, מוזיאונים מעניינים, בתי קפה תוססים, גלריות מקסימות ואתרים היסטוריים. בסיור מודרך עם מדריך מקומי תחזו בארכיטקטורה המקסימה של העיר, בכיכר השוק הגדולה והבתים

מהמאה ה-16 שסביבה, בבניין העירייה היפיפה, אשר בנייתו הסתיימה ב-1566 ובכנסיית

Our Lady

אשר בנייתה החלה בשנת 1352 ומוצגים בה ציורים של רובנס. תוכלו לבחור לצאת לטיול לבריסל הסמוכה, בירתה של בלגיה ומקום משכנו של האיחוד האירופי. (ארוחת בוקר, צהריים וערב).

יום 4 : גנט, בלגיה – ברוז »

בדרכה הייחודית, גנט, "היהלום" של פלנדריה, מצליחה גם לשמר את הקסם ואת הכוח שהיה לה בימי הביניים, וגם להתקדם עם הזמנים המשתנים. בסיור המודרך עם המדריך המקומי תבקרו במרכז העיר בו ניתן לחזות בעושר הפלמי ובהצלחה המסחרית מימי הביניים. תבקרו בקתדרלת באוו הקדוש,

בה אוצרות אמנות יוצאי דופן. כאן תמצאו את יצירת האמנות החשובה ביותר באמנות הפלמית, תמונת

 (The Adoration of the Mystic Lamb)

 המזבח הערצת השה שנוצרה על ידי האחים ואן אייק בשנת 1432.

במסגרת זמן חופשי תוכלו לחקור את המדרחובים במרכז העיר, לראות את "טירת הרוזנים", טירה מרשימה שנבנתה בשנת 1180,  

"או להצטרף לטיול לברוז' המרתקת, על תעלות השתי וערב ובתיה העתיקים, האציליים והמקסימים. (ארוחת בוקר, צהריים וערב).

 Middelburg - Veer יום 5 : מפעלי הדלתא »

הבוקר תצאו לסיור רגלי ב

Middelburg

שתפקדה בעבר כעיר המסחר של הולנד עם מזרח הודו ונבנתה במקור כמחסום מפני אויבים וכנגד ההצפות. מאוחר יותר הפכה להיות עיר סחר משגשגת שהושקעו בה כספים רבים בניית מבנים חשובים,

. Middelburg כגון בניין העירייה הגותי מהמאה ה-15. בסיור המודרך עם המדריך המקומי, תלמדו על העיר ותראו את כיכר השוק ואת מגדל המנזר. שובו לספינה לארוחת צהריים, ושייט קצר לעבר

. שם תבקרו במפעלי הדלתא.Veer

לאחר המבול של שנת 1953, שבמהלכו למעלה מ-1,800 בני אדם טבעו בלילה אחד, תכנית הדלתא נולדה כדי לוודא שאסון בסדר גודל כזה לא יחזור לעולם. השלמת התכנית ארכה 30 שנים, וכיום עומד הסכר שאורכו קרוב לעשרה קילומטרים כמחסום והגנה במאבק נגד השטפונות, והוא נחשב לפלא טכנולוגי.

  Willemstad יום 6 »

הבוקר, תעגנו בווילמסטאד ותוכלו לחקור את העיירה ההיסטורית על ביצוריה שהשתמרו היטב.

(Willemstad.)אחד המבנים העתיקים ביותר בעיר הוא שער הכניסה לווילמסטאד. במרכז העיר, שצורתה כוכב מתומן. גבוה מעל המרינה, מתנשאת טחנת הרוח של העיירה. ש תמצאו את הכנסייה העגולה.

תשובו אל הספינה שלכם לארוחת הצהריים, ותיהנו מהפלגת אחה"צ רגועה.

(ארוחת בוקר, ארוחת צהריים, ארוחת ערב).

יום 7 - אמסטרדם – שיט תעלות, טעימת גבינות »

לאחר ארוחת הבוקר, תצאו לגלות את אוצרותיה של אמסטרדם בשיט תעלות. תשוטו דרך

  האלגנטי שסביבו בתי אחוזה מראשית "תור הזהב" של אמסטרדם. grachten

אחר הצהריים תוכלו לחקור את העיר בעצמכם או לבחור בטיול מתוך מבחר הטיולים המוצעים. לפני ארוחת ערב, תיהנו מטעימות של גבינה הולנדית. (ארוחת בוקר, צהריים וערב).

יום 8 – אמסטרדם – סיום הקרוז »

לאחר ארוחת הבוקר, נפרד מהספינה המפנקת ומהחופשה החלומית, בדרכנו לשדה התעופה לטיסה קלילה הביתה.

פרטי הפלגה:

 Amsterdam to Amsterdam     חברת השייט Avalon

תאריך יציאה-. 25.03.2019 בשעה 17:00

 תאריך סיום - .01.04.2019 בשעה 09:00

 שם הספינה ARTISTRY

טיסה ישירה לאמסטרדם וחזרה 

המחיר  כולל טיסות והעברות&ההפלגה לאדם בחדר מפואר

 &פנסיון מלא מרגע ההגעה לספינה & סיורי חוף!

 

אודות חברת השייט:

 Avalon

הינה מהחברות המובילות בעולם לקרוז נהרות וזוכה מדי שנה בפרסים יוקרתיים בענף התיירות.

 : הייחודיות שלה היא בפרטים הקטנים שהופכים כל קרוז למפואר,יוקרתי ואישי

 • סוויטות עם חלונות מהרצפה לתקרה ומקיר לקיר. החדרים והסוויטות גדולים מהממוצע ובנויים לנוחות מרבית. המיטות מוצעות עם מצעים מובחרים מכותנה מצרית ופונות אל הנוף.    מוצרי טואלטיקה מפנקים של L'Occitane ממתינים לכם בחדרי האמבטיה, הארונות בחדר תוכננו לאחסון מרבי וצוות הספינה עומד לשירותכם בכל בקשה.
 • ארוחות גסטרונומיות עשירות תוך שימוש במאכלים ויינות אופייניים לאזור השייט, ארוחות בנות מספר מנות. אתם מחליטים האם לאכול בחדרי האוכל היוקרתיים או במרפסת הפתוחה   מוקפים בנוף המרהיב של הנהר.
 • החברה ידועה בשירות לאורח במחשבה על הפרטים הקטנים ביותר וצוות הספינה ידאג לנוחות ולהנאה שלכם לאורך כל החופשה.
 •  
 • מגוון פעילויות מותאם לכל אחד ואחת: סיורים מקומיים עם מדריך, טיולי אופניים, שיעורי בישול גסטרונומיים, טעימות יין, סיורים בשווקים, טיולי טבע ואפילו שייט בקאנו!

רק ב-  Avalon כל האלמנטים חוברים יחדיו ליצירת חופשה יוקרתית, אישית וייחודית.

המחיר לאדם בחדר זוגי כולל :

 • טיסות  ישירות הלוך לאמסטרדם וחזרה.
 • אוטובוס תיירים ממוזג צמוד לאורך כל הטיול
 • 7 לילות שיט בתא חיצוני מפואר עם קיר-חלון אל נוף הנהר כולל פינת ישיבה, טלוויזיה עם מגוון ערוצים באנגלית, חיבור לאינטרנט. בחדר מצעים מפנקים, ערכת סבונים עשירה ומקלחת.
 • בקבוק מים בחדר לכל נוסע
 • סט אוזניות לשימושכם לאורך כל הסיורים

•         ארוחות גורמה של מיטב השפים לאורך כל השיט (ערב בלבד ביום הראשון ובוקר בלבד באחרון) בוקר וצהריים מזנון + מנות בהגשה וארוחת ערב בהגשה מלאה.

•         ארוחות מיוחדות בנושא השיט/האזור

•         יין ובירות מוגשים כלולים בארוחת הצהריים והערב

•         קוקטייל קבלת פנים, ארוחת ערב בתחילת השיט עם הקפטן וארוחת גאלה חגיגית בערב האחרון.

•         תוכנית סיורים עשירה

•         ניהול מקצועי של מנהל שיט ושירות ברמה הגבוה ביותר של צוות האוניה

•         כל המיסים וההיטלים

 • ליוויי צמוד של עדו גלבוע והדרכה מקומית ע"י מדריך מקומי דובר אנגלית
 • כל המיסים וההיטלים.

שימו לב! טיולי השיט מתאימים לאורחים המסוגלים לטייל ברגל באופן עצמאי, שכן אנו יוצאים מהספינה מידי יום  לטיול רגלי עד הצהריים. לעיתים יש ללכת כ-10 דקות מהמעגן לעיר הקרובה. בערים עצמן תיתכן הליכה על מדרכה עם אבנים ולכן לא ניתן יהיה להשתמש בהליכון או בכיסא גלגלים.   

" במהלך שיט יתכנו שינויים בתוכנית הטיול ובמקומות העגינה כתוצאה משינוי בגובה המים בנהר, תנאי מזג האוויר או להחלטת חברת השיט. בחתימה על טופס זה אני מוותר על זכותי לתבוע את חברת השיט או נציגיה בגין שינוי שיעשה במסלול לפי החלטת חברת השיט"  

*התוכנית ניתנת לשינוי לפי צורך לשיקול דעתו של המדריך או חברת השיט .

המחיר לא כולל:

ביטוח בריאות (מחיר מיוחד לקבוצה)

תשר לנותני השירות בספינה 

תשר למדריך הישראלי

תנאי תשלום:

העברה בנקאית בארו/₪ לפי העברות והמחאות גבוהה ביום העברה

 הרשמה תתבצע רק לאחר שליחת טופס הרשמה (מצורפת דוגמה) מלא וחתום ע"י הלקוח ושליחתו.

*מותנה במינימום  20 משתתפים .

נותרו מקומות בודדים!

חוויות בטיולים שלנו